niedziela, 3 listopada 2013

Cooks!

Nie bardzo wiedziałam o czym pisać, ale stwierdziłam, że dzisiaj będzie o gotowaniu. Jak to ktoś mądry powiedział : " Polacy nie tańczą, Polacy gotują ". Tak więc będzie o gotowaniu i to nie byle jakim, ale z najlepszymi ( według mnie ) kulinarnymi blogerkami. Właśnie dlatego zamieszczam tutaj małą listę moich OH&AH. Kolejność nie ma znaczenia:

Dwie prawe ręce, czyli Michalina (którą miałam okazję poznać) i Anna. Na moje - genialne blogerki kulinarne. Na ich blogu znajdziecie misz-masz wszystkiego, od słodkich drożdżówek i ciast przez proste przepisy obiadowe do hamburgerów domowej roboty. Wchodzę praktycznie codziennie i czerpię inspiracje, zwłaszcza na to co by tu sobie podjeść. 
White Plate - biały talerz Elizy Mórawskiej. Oprócz wspaniałości i bogactwa pod postacią licznych przepisów, bloggerka cieszy nasze oko również niesamowitymi fotografiami, a przecież fotografia była jej pasją jeszcze zanim zaczęła blogowanie. Smak i prostota, wszystko perfekcyjne i z kropką nad ' i '.

Cóż mogę rzec? Mój ulubiony blog cukierniczy - to na pewno. Stronę sprawdzam codziennie ( jestem strasznym łasuchem ) i ślinię się do ekranu. Mogłabym robić i jeść wszystko, co pani Dorota tam wstawia, pisze, tworzy - jakkolwiek to nazwać. Nic dodać - nic ująć! Uwielbiam, zwłaszcza przez to, jak barwniki potrafią zmienić zwykłe ciasto w coś wspaniałego!

Na dzisiaj to tyle. Nie wstawiam zdjęć (jeszcze) moich smakołyków, bo nie mam aparatu. Mogę jednak powiedzieć, że wiele przepisów z tych blogów wypróbowałam i zawsze się sprawdzały.
Lecę na jakąś kolację i trzeba się dalej kurować (kaszel, katar, zapalenie krtani).
Love!