piątek, 14 lutego 2014

Blogowy przewodnik walentynkowy

Witam, moi drodzy!
Dzisiaj będzie walentynkowo, jednak nie tak typowo, jak robią to inne bloggerki. Jako, że nigdy nie spędzałam tego święta z drugą połówką (aż do tego roku), to nie potrafię nikomu pomóc/doradzić, co sprawić ukochanemu/nej na to wyjątkowe święto, lub co w takie szczególne dni powinno się robić. Jednakże bardzo chciałam zrobić taki post, a jako, że nie wiedziałam co mogłoby w nim być, postanowiłam, że poszperam trochę i wrzucę Wam tutaj co radzą inne bloggerki :) przy okazji zrobię im małą reklamę, a co mi tam!

1. Na pierwszy ogień idzie Paula z one little smile  z jej etykietkami walentynkowymi Last Minute- Paula zastosowała je na muffinkach, ale możecie je równie dobrze dodać do śniadania do łóżka (np. jajecznicy) lub innego posiłku w ciągu dnia :) Post znajdziecie TUTAJ.2. Na youtube'owym kanale StylowoTV pojawiła się sekcja DIY (do it yourself), którą prowadzi Oleśka z bloga the oleskaaa i zamieściła tam bardzo ciekawy pomysł na prezent walentynkowy- a mianowicie walentynkę-zdrapkę. Po więcej szczegółów wskakujcie TUTAJ.3. Jeżeli wciąż nie macie pomysłu na prezent dla Waszego walentynka, to Monnie przybywa z pomocą i podrzuca nam kilka swoich pomysłów. Na jej blogu monnie-b znajdziecie też porady/pomysły na spędzenie tego szczególnego dnia- KLIK.


4. Jeżeli ktoś preferuje bardziej 'burżujskie' rozwiązania, to Kasia z bloga xkeylimex przedstawi Wam propozycję nie do odrzucenia- zabiegi/masaże w Instytucie Zdrowia i Urody YASUMI. Wystarczy, że wejdziecie o TU.
5. Ten punkt jest dla tych pań, które nie mają pojęcia jak powinny w taki dzień wyglądać, czyli jak się ubrać oraz jak pomalować. Z tego powodu podrzucam Wam linki do youtuberek, abyście mogły znaleźć dla siebie trochę inspiracji.
6. U Joko na jej arcy-beauty blogu znajdziecie wytypowane przez nią najlepsze pary miłosne, a tym samym propozycje filmów/seriali, które w taki dzień możecie sobie obejrzeć. Wchodzimy TU.7. The last, but not the least (hehe) dla MANIaczek MANIcure'u, które kompletnie nie mają pojęcia jak zmalować swoje pazurki (ja też należę do tego grona) wchodzą do Puszki z bloga zapiski-grafomanki oraz do B. z b-for-beautiful-nails dokładnie TU (Puszka) i TU (B.)

Okej, tutaj się moja lista kończy i chociaż wydaje się dość krótka, bo to tylko siedem punktów, to znajduje się tam wiele ciekawych propozycji :) JEDNAKŻE, gdybyście wciąż nie wiedzieli, co zrobić z Waszą walentynką, to proponuję zabrać do kina, na miasto, na spacer, lub zaprosić do siebie i spędzić wieczór razem. 

Oczywiście nie zapominajmy o osobach, które akurat w tym szczególnym dniu nie mają swojej walentynki- wówczas nie powinniście się tym faktem przejmować, a raczej spędzić ten czas miło z rodziną (oni też Was kochają)
Trzymajcie się ciepło! :*

P.S. Wszystkie zdjęcia pochodzą z blogów, których linki podałam w odpowiednich punktach. NIKT tutaj niczego nie kradnie, nie krytykuje i nie ośmiesza, więc mam nadzieję, że żadna z bloggerek się nie obrazi za to, że widnieje tutaj jej imię :)